KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12566050
nr 1256 6050
Signerad, Ek, Komposition, 1962. Olja på duk, 49x84
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:17:26
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
20 maj
Retro
Läs mer om Retro